Mam nadzieję, że spotkam Was, którzy również

Potrzebujesz profesjonalnej koszulki piłkarskiej, aby cię lepiej zabrać

23.02.2021.

Juventus 3-0 Crotone

W 23. rundzie sezonu Serie A 2020-2021, giganci Serie A Juventus zmierzyli się u siebie z Crotone. W pierwszej połowie Cristiano Ronaldo dwukrotnie strzelił głową. W drugiej połowie meczu McKenney strzelił z woleja lewą nogą ze środka pola karnego. Pod koniec meczu Juventus pokonał u siebie Crotone 3-0. W pierwszej połowie, w 10. minucie, Delicht wykonał długie podanie w pobliżu środka pola, aby znaleźć McKenneya, który został wrzucony w pole karne, ale bramkarz Crotone zaatakował, aby złapać piłkę. W 11. minucie Chiesa wykonał dośrodkowanie w pobliżu dolnej linii po prawej stronie pola karnego, a zawodnik oddał piłkę Ronaldo. Ronaldo odwrócił się i strzelił z woleja, ale został zablokowany przez przeciwnika i przegrał. W 18. minucie Juventus szybko kontratakował po przejęciu piłki z pola obrony. Danilo strzelił do Ramseya z lewej strony w środku pola karnego. Ramsey strzelił piłkę i strzelił z woleja lewą nogą, ale piłka poleciała bezpośrednio po rzucie. Poza sednem. W 24. minucie Cristiano Ronaldo wykonał rzut wolny w górę pola karnego, po czym rzut wolny trafił w mur. W 28. minucie Chiesa dośrodkował z prawej strony pola karnego. Bramkarz dotknął środka. Ronaldo oskrzydlał, twarzą do pustej bramki, ale nie mógł tego zrobić ponownie. W 31. minucie Ramsey nadal uderzał piłkę z lewej strony pola karnego, ale zamiast dać Cristiano Ronaldo z lewej, zdecydował się na cięcie do środka i woleja w górnej części pola karnego nad poprzeczką. W 39. minucie Sandro wykonał 45-stopniowe dośrodkowanie z lewej strony pola karnego. Kolega z drużyny Cristiano Ronaldo, ubrany w stroje piłkarskie nr 7, umieścił główkę po prawej stronie pola karnego. Piłka trafiła do siatki i Juventus prowadził 1: 0. W 45 + 1 minucie Cristiano Ronaldo oddał strzał z lewej strony pola karnego i został uderzony przez bramkarza, ale piłka nie wypadła z dolnej linii. Ramsey natychmiast wstawił dośrodkowanie w pobliżu lewej dolnej linii w polu karnym. Cristiano Ronaldo skoczył wysoko i skierował się w środek pola karnego! Juventus prowadził 2-0. W drugiej połowie meczu obie strony zmieniły strony, aby ponownie walczyć. W pierwszych 10 minutach po rozpoczęciu meczu obie strony atakowały i broniły się, ale nie było groźnego strzału. W 56. minucie Juventus wykonał rzut rożny z lewego skrzydła, a Chiesa. Taktyczny rzut rożny został wykonany bez stwarzania zagrożenia. W 62. minucie Chiesa znalazł Cristiano Ronaldo w odwróconym trójkącie w pobliżu dolnej linii po prawej stronie pola karnego i został przechwycony przez przeciwnika. W 63. minucie Cristiano Ronaldo dostał ukośną piłkę od swojego kolegi z drużyny i wszedł w pole karne po lewej stronie pola ataku i wykonał niski strzał. W 66. minucie Juventus dostał rzut rożny z lewego, Chiesa dojechał do tylnego punktu, Delicht uderzył głową, a piłka trafiła w gracza Crotone i odbiła się obok McKenneya w Koszulka piłkarska Juventus nr 14 użył lewej stopy po zatrzymaniu klatki piersiowej, aby strzelić bramkę, Juventus 3: 0 Crotone! W 75. minucie Ronaldo dostał podanie od Chiesy i oddał strzał w pole karne, ale nie zatrzymał piłki, a wolej Ramseya minął. W 79. minucie Bernardeschi, który zszedł z ławki, oddał strzał z lewej strony pola karnego, a piłka przeleciała nad poprzeczką. W 80. minucie Messias oddał strzał z prawej strony pola karnego i piłka przeleciała nad poprzeczką. W 83. minucie Cristiano Ronaldo przyjął piłkę na pozycji spalonej, po czym uderzył w lewą stronę pola karnego i trafił do środka, po czym został zablokowany. Pod koniec meczu Juventus bez problemu pokonał u siebie Crotone 3-0, a przeciwnik zakończył bez zwycięstw po walce.